podklad_x

Umí Váš web opravdu zaujmout klienty?

E-Book na toto téma odešleme

> > > Z D A R M A ! < < <

Napište Váš kontakt a za okamžik

Vám na daný e-mail vše doručíme:

- VÝROBA VIDEA je hlavní činnost. Převážují reportáže a publicistika. V současné době zajišťujeme pro několik obcí videokroniku, což je dokumentace nejen kulturních událostí a se souhlasem klienta využíváme videa i ke zveřejnění na našich informačních webech (například www.KladrubskePolabi.cz) a ve vzdělávacích projektech. Tím pomáháme našim klientům i s jejich reklamou.


Veškerá videa jsou (až na specifické vyjímky) zveřejněna na internetu v HD rozlišení a dodatečně doplňována podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby formou titulkování. (Více na www.TitulkyProNeslysici.cz)


- TITULKOVÁNÍ PRO NESLYŠÍCÍ je naší další službou. Postupně doplňujeme všechny idea podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby. Nová videa doplňujeme automaticky. Nezapomínejte na osoby, které nemohou slyšet důležité informace Vašich videí! Předběhněte konkurenci a otitulkujte video dříve než ostatní! (máme i samostatný web pro titulkování: www.TitulkyProNeslysici.cz )


- FOTO služby jsou poskytovány jak samostatně, tak ve spojení s výrobou videa. Zajišťujeme pořízení a úpravu fotografií i při natáčení díky týmu profesionálů v oboru.


- PRONÁJEM ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU PRŮKAZOVÝCH FOTOGRAFIÍ - Navrhneme sestavu pro použití na Vašem pracovišti. Obsluhu zaškolíme a o zařízení se včetně spotřebního materiálu staráme za Vás!


- VELKOFORMÁTOVÝ TISK fotografií a dalších dokumentů zajišťujeme na vlastním zařízení a to do šíře tisku 110cm (A0)


- E-MAIL & VIDEO E-MAIL marketing, ONLINE VIDEO KOMUNIKACE, WEBINÁŘe, VIDEOKONFERENCE jsou poskytovány i v rámci vzdělávacích projektů. V případě zájmu o zřízení finančně dostupného systému pro kompletní e-mail & video-marketing včetně vlastního pořádání webinářů a videokonferencí od nás můžete získat zcela nezávazně 30ti denní přístup a základní zaškolení zcela ZDARMA na vyžádání! Využijtetéto nabídky a poznáte, jak jednoduché je starat se o Vaše klienty 24 hodinn denně bez Vašeho osobního zásahu...


- Pro klienty, kteří si nemohou dovolit na zakázku programované weby zajišťujeme výrobu nízkonákladových WEBOVÝCH STRÁNEK pro prezentaci a zajišťujeme i zřízení e-shopů dostupných pro každého.


V průběhu projektů jsou využívány veškeré zkušenosti z celoživotního vzdělávání a praxe.


Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme! Kontaktujte nás!

Kontakt: Jaroslav Smékal, Pošt. přihádka č.3, 533 14 Kladruby nad Labem

Upozornění: pro zlepšování služeb a snadnější procházení našich stránek používáme cookies. Prohlížením webu s tím souhlasíte!est, a intePou

Informační server, https://www.KladrubskePolabi.cz
Meteorologická stanice Kladruby nad Labem http://pocasi.JaroslavSmekal.cz
Titulky pro neslyšící, http://www.TitulkyProNeslysici.cz
Internetový obchod, http://www.NakupProKazdeho.cz
Galerie & Vinotéka "U Kotýnků" Přelouč
Kvalitní masáže, www.masaz-kvalitne.cz

Další FOTOgalerie (klikni) *** VIDEOgalerie (klikni) *** YouTube (klikni)